r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Ludzie listy piszą... do św. Mikołaja
17-11-2020

Ludzie listy piszą... do św. Mikołaja

Mikołajki dopiero za kilka tygodni, ale już można pisać listy do św. Mikołaja. Te, które napiszą młodzi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez miejscowy ośrodek kultury.
Nie chodzi jednak o standardowe teksty z listą prezentów, które miałby dostarczyć św. Mikołaj. Uczestnicy konkursu mają bowiem napisać do niego list, w którym poproszą o obdarowanie upominkiem osobę, zasługującą na prezent, na przykład dziadka, sąsiadkę, rodziców, czy szkolną koleżankę. Prośba musi zawierać uzasadnienie promujące osobę godną do naśladowania i nie może to być postać fikcyjna.
 
List i wypełnioną kartę zgłoszeniową trzeba przesłać mailowo na adres: goktrzydnik@o2.pl. Termin przyjmowania konkursowych propozycji upływa 2 grudnia, a wyniki będą ogłoszone dwa dni później.
Na nagrody mogą liczyć nie tylko autorzy najciekawszych prac, ale również osoby opisane w ich listach.
 
Dodatkowe informacje w sprawie konkursu można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury Trzydniku Dużym telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26 dni robocze między 8.00 a 16.00, a pełny regulamin jest dostępny na stronie internetowej ośrodka i profilu placówki na Facebook'u.
list do Mikołaja- plakat
 
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: