r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Voucher 100zł
23-10-2020

"Kto to namalował?" - laureaci konkursu wybrani

Mieszkanki Dąbrowy i Łychowa Szlacheckiego zostały laureatkami konkursu "Kto to namalował", organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Poprawnych odpowiedzi udzielili wszyscy uczestnicy zabawy, która odbywała się on-line, ale nagrody trafią do dwóch osób z najlepszą znajomością sztuki i refleksem.
Zadaniem miłośników malarstwa było podanie autora i tytułu obrazów, które GOK w Trzydniku Dużym opublikował w internecie. Dwie pierwsze osoby, którym udało się to zrobić najszybciej, otrzymają karty podarunkowe do wykorzystania w jednej z księgarni w Kraśniku. Zakupy zrobią Olimpia Koziej-Kula z Dąbrowy i Ewelina Górna z Łychowa Szlacheckiego.
 
Wśród, obrazów, które mieli do rozpoznania uczestnicy konkursu, były "Żydówka z pomarańczami" Aleksandra Gierymskiego, "Autoportret" Amadeo Modigliani'ego, "Dropie" Józefa Chełmońskiego, "Aniele, pójdę za Tobą" Jacka Malczewskiego czy "Plaża w Pourville" Claude'a Monet'a.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: