r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Profilaktyczne ograniczenia w urzędzie i OPS
13-10-2020

Profilaktyczne ograniczenia w urzędzie i OPS

Sytuacja epidemiczna jest poważna dlatego kolejne samorządy wprowadzają rozwiązania, które mają zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się COVID-19. Władze gminy Trzydnik Duży zawiesiły bezpośrednią obsługę interesantów w miejscowym urzędzie i ośrodku pomocy społecznej.
- Drzwi wejściowe do urzędu są zamknięte, a pracownicy przyjmują tylko w wyjątkowych przypadkach i to po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty. Do tego celu mamy wydzieloną salę z oddzielnym wejściem, gdzie obsługa jest możliwa z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego - mówi wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin.
 
Podkreśla przy tym, że pracownicy urzędu są do dyspozycji telefonicznie pod numerami: 15 873 18 79 i 15 873 18 21 oraz mailowo pod adresem: sekretariat@trzydnikduzy.pl. Sprawy w ośrodku pomocy społecznej można załatwiać pod numerem: 15 873 18 75 i adresem mailowym: trzydnikduzy@ops.pl.
 
Urzędowe sprawy można również załatwiać, korzystając z elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (E-PUAP), a dokumenty w formie papierowej dostarczać za pośrednictwem tradycyjnej poczty.
 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: