r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Klub Seniora- radość życia w Trzydniku Dużym
12-10-2020

Jesień seniorów

Członkowie Klubu Seniora "Radość życia" i inni starsi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży w ostatnich kilku tygodniach byli na dwóch wyjazdach integracyjnych. W tym miesiącu spotkają się ponownie, by ustalić plan kolejnych działań.
Zaproszenie na spotkanie, które odbędzie się 21 października o 10.00 w miejscowym ośrodku kultury, jest skierowane nie tylko do członków klubu, ale również osób zainteresowanych dołączeniem do tej grupy.
 
Gdy w kwietniu 2017 roku powstawał Klub Seniora "Radość życia" zapisało się do niego 20 osób. Obecnie liczy on 70 członków, ale lista jest cały czas otwarta.
Pierwszy raz po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej m.in. pandemią koronawirusa, trzydniccy seniorzy spotkali się w lipcu, podczas wyjazdu do gospodarstwa agroturystycznego w Pasiece. Kilka tygodni później byli na spotkaniu integracyjnym w Gospodarstwie Agroturystycznym "Nad Stawem" w Rudniku Pierwszym, a to tylko część oferty Klubu Seniora "Radość życia".
 
By dowiedzieć się więcej o tym jak w "jesieni życia" można miło i ciekawie spędzać wolny czas wystarczy przyjść na najbliższe spotkanie w ośrodku kultury. Informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 15 873 18 88.
 
Klub seniora- plakat
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: