r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Grafika ogólna: pióro w kałamarzu napis: 21 Powiatowe spotkanie poetów- stacja poezja on-line, wrzesień-październik 2020
06-10-2020

"Stacja poezja" - lista zgłoszeń zamknięta

Ośmiu autorów zgłosiło swoje wiersze do tegorocznych Powiatowych Spotkań Poetów "Stacja poezja" w Trzydniku Dużym. Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczna edycja, organizowanej po raz dwudziesty pierwszy imprezy, odbywa się on-line.
Każdy z uczestników zarejestrował własną prezentację wierszy o dowolnej tematyce smartfonem i opublikował nagranie jako komentarz pod wydarzeniem "Stacja Poezja on-line" na Facebook'u Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Duży.
 
Na liście zgłoszonych propozycji są utwory napisane i wyrecytowane przez poetów z kilku gmin powiatu kraśnickiego. Gminę Trzydnik Duży reprezentują: Kinga Latawiec ze Szkoły Podstawowej w Trzydniku Dużym oraz dorosłe autorki - Elżbieta Bryczek z Rzeczycy Księżej, Maria Magdziak z Woli Trzydnickiej i Halina Drzewiej-Sosnówka z Rzeczycy Ziemiańskiej Kolonii. Autorami pozostałych propozycji są mieszkańcy Księżomierzy, Stróży i Zakrzówka.
Wszyscy autorzy otrzymają nagrody, ufundowane przez współorganizatorów "stacji poezji" ze Starostwa Powiatowego w Kraśniku i dyplomy, przygotowane przez trzydnicki ośrodek kultury.
 
Wierszy uczestników tegorocznej imprezy będzie można posłuchać od 21 października na stronie internetowej i profilu GOK w Trzydniku Dużym na Facebook'u.
 
 (fot. GOK w Trzydniku Dużym
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: