r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Fragment plakatu promującego zumbę- Kobieta wskazując na napis: Zumba fitness
02-10-2020

Zumba wraca

Po kilkumiesięcznej przerwie zumba wraca do Trzydnika Dużego. Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 5 października.
- Przed pandemią koronawirusa i wakacjami ta propozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Korzystały z niej przede wszystkim panie i dziewczęta, ale mężczyźni nie są wykluczeni z tej formy aktywności - podkreślają autorzy pomysłu.
 
Poprzednio spotkania były organizowane w ośrodku kultury, ale ze względu na remont placówki w tym sezonie zajęcia będą się odbywać w hali sportowej w Trzydniku Dużym. Pierwsze rozpoczną się 5 października o 17.30, a kolejne na razie są planowane raz w tygodniu. Ostateczne decyzje w sprawie szczegółowego harmonogramu należą do uczestników i instruktorki Sylwii Nogal.
 
Jednorazowa wejściówka kosztuje 10 złotych, a szczegółowe informacje można uzyskać w GOK w Trzydniku Dużym osobiście bądź telefonicznie pod numerem: 15 873 18 256.
plakat promujący zumbę
 
 
(fot. GOK w Trzydniku Dużym)
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: