r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

07-09-2020

Integracji seniorów c.d.

Gospodarstwo Agroturystyczne w Rudniku wybrali jako kolejny cel podróży członkowie Klubu Seniora "Radość życia", działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Drugi wyjazd, po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią, odbędzie się w połowie września, ale lista uczestników już jest otwarta.
Wyprawa będzie się odbywać z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, zgodnych z zaleceniami służb sanitarnych.
 
Koszt wyjazdu dla członków klubu to 20 złotych, ale do Rudnika mogą się wybrać także niezrzeszeni mieszkańcy gminy. Klub "Radość życia" ma otwartą formułę i można do niego przystąpić w dowolnej chwili. Wystarczy mieć co najmniej 60 lat, mieszkać w gminie Trzydnik Duży i opłacać składki członkowskie.
Gdy w kwietniu 2017 roku powstawał Klub Seniora "Radość życia" zapisało się do niego 20 osób. Obecnie liczy on 70 członków i cały czas dopisują się nowi.
 
Więcej informacji na temat wrześniowego wyjazdu do Rudnika i funkcjonowaniu klubu można uzyskać telefonicznie pod numerem: 15 873 18 88.
plakat: wyjazd klub seniora
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: