r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

01-09-2020

Hip-Hop po wakacjach

Po wakacyjnej przerwie Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym wznawia zajęcia taneczne Hip-Hop New Age. Ze względu na rozbudowę placówki i pandemię koronawirusa spotkania będą się odbywać w hali sportowej.
Pierwsze zajęcia są bezpłatne i odbędą się w poniedziałek 7 września. O 18.30 na próbie spotka się młodsza grupa, a godzinę później - starsza.
 
By skorzystać z tej propozycji nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy w ustalonym czasie pojawić się w trzydnickiej hali sportowej.
 
Podobnie jak w poprzednim sezonie, zajęcia poprowadzi Edyta Biały z Royal Dance Center. Będą się one odbywać w ścisłym reżimie sanitarnym. Pełny regulamin udziału w spotkaniach i procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 są dostępne na stronie internetowej GOK w Trzydniku Dużym i profilu placówki na Facebook'u.
 
Mimo trwających prac przy rozbudowie, placówka ma w planach także indywidualne zajęcia wokalne i instrumentalne. Pierwsze są planowane na październik, a ich szczegółowy harmonogram będzie znany w najbliższych tygodniach.
plakat promujący zajęcia taneczne
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: