r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

15-06-2020

Prezentacje zamiast recytacji

Małego Konkursu Recytatorskiego w tym roku nie będzie, ale to nie znaczy, że uczniowie szkół podstawowych, także z gminy Trzydnik Duży, nie będą mieć okazji do wykazania się swoimi zdolnościami. W zamian organizatorzy z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie zapraszają do recytatorskiej zabawy przez internet.
To właśnie tą drogą trzeba przesłać wiersze lub fragmenty prozy, nagrane kamera lub telefonem komórkowym. Ważne, by nie trwały więcej niż trzy minuty. Najciekawsze nagarnia zostaną zaprezentowane na profilu na Facebooku i na stronie WOK w Lublinie. Jeśli zainteresowanie tą propozycją będzie duże, autorzy pomysłu nie wykluczają powołania komisji, która oceni i nagrodzi najbardziej oryginalne pod względem doboru repertuaru i interpretacji wykonania.

W pierwszym Wojewódzkim Przeglądzie Prezentacji Multimedialnych Uczestników 39. Małego Konkursu Recytatorskiego mogą wziąć udział uczniowie klas I - VIII szkół podstawowych. Każdy musi wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać na adres: wok.oficyna.lublin@gmail.com do 17 czerwca. Tego samego dnia upływa również termin przyjmowania nagrań, których nie należy jednak przesyłać drogą mailową, a zamieścić na specjalnym serwerze według instrukcji, zawartej w regulaminie.
 
Organizatorzy podkreślają, że przegląd nie ma charakteru konkursu recytatorskiego. "Jest propozycją ciekawego i edukacyjnego spędzenia czasu podczas przymusowej izolacji. Wierzymy, że taka forma aktywności pozwoli pokazać szerokiej rzeszy ludzi wasze talenty i zainteresowania, a także umiejętność podejmowania nowych wyzwań, w obliczu nieprzewidzianych zdarzeń. Udowodnijcie nam wszystkim, że recytacja jest waszą pasją, sposobem na przekazanie emocji, rozmową z nami prowadzoną pięknym, literackim językiem" - napisali w zapowiedzi autorzy pomysłu.

Po szczegóły odsyłają na stronę: www.wok.lublin.pl oraz pracowników ośrodka, którzy udzielają informacji telefonicznie pod numerami: 81 53 242 07, 08, 09 i 509 447 236 oraz mailowo pod adresami: recytacja.wok@gmail.com i wok.oficyna.lublin@gmail.com.
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: