r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

"Orlik" znowu zaprasza
05-05-2020

"Orlik" znowu zaprasza

Gmina Trzydnik Duży dołącza do samorządów, które zdecydowały się na ponowne otwarcie obiektów sportowych na wolnym powietrzu. Po kilkutygodniowej przerwie od poniedziałku 4 maja można korzystać z miejscowego "Orlika", ale trzeba zachować specjalne środki ostrożności.
Osoby, które chcą w tym miejscu aktynie spędzać wolny czas muszą termin zarezerwować u animatora. Można to zrobić telefonicznie pod numerem: 668 452 438 albo przez komunikator Messenger.

Jednocześnie na "Orliku" może przebywać nie więcej niż 6 osób i ewentualnie trener. Jedna grupa może korzystać z boisk maksymalnie godzinę, po czym musi nastąpić 15-minutowa przerwa między grupami.
 
Osoby do 13 roku życia mogą przebywać na boisku wyłącznie pod opieką dorosłego opiekuna pranego, a wszyscy uczestnicy zajęć muszą przestrzegać obowiązku zachowania odpowiedniego dystansu oraz dezynfekcji rąk, zarówno przy wejściu jak i opuszczeniu "Orlika".

Zgodnie z wytycznymi ministerstwa sportu zaleca się również korzystanie z własnego sprzętu sportowego. Ponadto w drodze na boisko obowiązuje nakaz zasłaniania twarzy i nosa, które podczas zajęć nie jest obowiązkowe.

"Orlik" w Trzydniku Dużym jest dostępny w dni robocze od 17.00 do 21.00.
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: