r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Powiatowy przegląd kolędniczy
07-01-2013

Powiatowy przegląd kolędniczy

Ponad pół tysiąca artystów z powiatu kraśnickiego zapowiedziało udział w 14 Przeglądzie Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych. Trzydniowa impreza w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym rozpocznie się w najbliższy czwartek 10 stycznia o 10.00.
Przez pierwsze dwa dni będą się odbywać przesłuchania dzieci i młodzieży. W ostatnim dniu przeglądu wystąpią dorośli artyści. 

Każdy z uczestników przeglądu wykona dwie kolędy lub pastorałki. Jury będzie brać pod uwagę dobór repertuaru, aranżację i muzykalność wykonawców. W prezentacjach kolędników liczą się m.in.: scenografia, ruch sceniczny, rekwizyty i muzyka.

Występy będą oceniane w kategoriach: solistów, zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych, chórów i grup kolędniczych. Jury nie zamierza trzymać wykonawców w niepewności zbyt długo, dlatego wyniki będzie ogłaszać codziennie po zakończeniu występów.

Najlepsi artyści otrzymają nagrody, ufundowane przez starostę kraśnickiego i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.

Wszystkie prezentacje są otwarte dla publiczności i będą się rozpoczynać każdego dnia o 10.00.
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: