r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Anioły i aniołki - na wystawie w GOK-u
04-01-2013

IAS 24: Anioły i aniołki - na wystawie w GOK-u

Anioły i aniołki z masy solnej, gipsu, pianki, papieru, a nawet szarego mydła uczestniczą w tegorocznym Konkursie Plastycznym, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim.
Wszystkie prace już zostały ocenione przez jurorów, ale wyniki zostaną ogłoszone w połowie stycznia, podczas uroczystego podsumowania konkursu, połączonego z wręczeniem nagród autorom najciekawszych propozycji.
Na razie można je oglądać na wystawie w trzydnickim ośrodku kultury.
W tym roku na konkurs wpłynęło 75 prac. Wykonali je przede wszystkim uczniowie szkół podstawowych m.in. z: Rzeczycy Księżej, Rzeczycy Ziemiańskiej, Woli Trzydnickiej, Łychowa i Olbięcina oraz z Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym. 
Pokonkursowa ekspozycja to nie jedyna świąteczno-noworoczna propozycja ośrodka kultury w Trzydniku Dużym. W przyszłym tygodniu odbędzie się tutaj czternasty Przegląd Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych. Przez trzy dni, od 10 do 12 stycznia, na trzydnickiej scenie zaprezentuje się kilkuset artystów z powiatu kraśnickiego.
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: