r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Nowe godziny porad prawnych
02-01-2013

IAS 24: Nowe godziny porad prawnych

Zmieniły się godziny przyjęć w Biurze Porad Prawnych i Obywatelskich w Kraśniku.
Jego pracownicy są do dyspozycji w siedzibie przy ul. Słowackiego 7 w poniedziałki od 10.00 do 18.00, we wtorki od 8.00 do 18.00, środy od 8.00 do 14.00 oraz w czwartki od 10.00 do 18.00. Można się z nimi kontaktować także telefonicznie pod numerem: 81 825 55 25 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: bpoip_krasnik@oic.lublin.pl.
Z bezpłatnych porad mogą korzystać mieszkańcy gminy Trzydnik Duży oraz innych gmin powiatu kraśnickiego, którzy chcą się dowiedzieć w jaki sposób mogą dochodzić swoich praw. Specjaliści udzielają porad w sprawach rodzinnych, ubezpieczeniowych, spadkowych czy związanych z ochroną konsumenta. Wyjaśniają m.in. jak składać skargi oraz wskazują instytucje, które w razie potrzeby mogą udzielić dalszego wsparcia. Doradcy służą pomocą wszystkim zainteresowanym, bez względu na wiek, wykształcenie czy status majątkowy, przestrzegając przy tym zasad poufności, bezstronności i niezależności.
Biuro Porad Prawnych i Obywatelskich w Kraśniku działa w ramach projektu "Lubelskie - Obywatelskie", który realizuje Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego "OIC Poland" w Lublinie.
 
Zródło: www.trzydnik.ias24.eu
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: