r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Pan w maseczce wygląda przez okno
09-04-2021

Świetlice nadal zamknięte

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym przypomina, że obostrzenia, związane z pandemią koronawirusa, zostały przedłużone do 18 kwietnia. Oznacza to m.in., że wszystkie świetlice działające w gminie, do końca przyszłego tygodnia pozostają zamknięte.

Pracownicy świetlic pracują zdalnie albo- dyżurują w GOK. Sama placówka jest czynna w stałych godzinach, ale wszystkich odwiedzających i pracowników obowiązuje specjalna procedura bezpieczeństwa. Do budynku może wejść maksymalnie 5 osób, ale w jednym pomieszczeniu może przebywać tylko 1 osoba, nie licząc pracowników GOK. Wszystkich obowiązuje również nakaz zasłaniania ust i nosa, dezynfekcja dłoni i dystans społeczny.

Podobne ograniczenia dotyczą Urzędu Gminy Trzydnik Duży, który również funkcjonuje w reżimie sanitarnym.

Władze gminy apelują o ograniczenie osobistych wizyt i kontaktowanie się z pracownikami telefonicznie pod numerami: 15 873 18 79 i 15 873 18 21 albo mailowo pod adresem: sekretariat@trzydnikduzy.pl

 

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-swietlice-nadal-zamkniete,24980.html

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: