Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Informacja z przebiegu Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych
12-07-2018

Dnia 01 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Polichnie gmina Szastarka rozegrane zostały Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych, w których uczestniczyło 18 drużyn OSP z terenu powiatu kraśnickiego, 17 męskich, 1 kobieca.
Zawody rozegrane zostały zgodnie z regulaminem Zawodów Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych z dnia 10. 02. 2011 r. tj. sztafeta pożarnicza 7x50 oraz ćwiczenie bojowe.

Gminę Trzydnik Duży reprezentowały następujące drużyny: OSP Trzydnik Duży i OSP Węglinek zwycięzcy tegorocznych eliminacji gminnych, startujące w następujących składach:

OSP Trzydnik Duży:  Sylwester Widok, Paweł Rycerz, Damian Brzuszkiewicz, Damian Robak Sebastian Sołtys, Mateusz Robak, Cezary Drewniak i Franciszek Płecha.

OSP Węglinek: Łukasz Jarosz, Rafał Pęcak, Mateusz Paś, Marcin Pęcak, Damian Sieczkoś, Robert Łączuk, Jacek Pietras, Piotr Dolecki i Jakub Pietras.

Komisja sędziowska została powołana przez Komendanta Powiatowego PSP w Kraśniku,
sędzią głównym zawodów był st. kpt. Piotr Michałek.

Zwycięzcą  zawodów została drużyna OSP Trzydnik Duży z łącznym wynikiem 96,35 s, drugie miejsce zajęła OSP Majdan Grabina 106,15 s, natomiast trzecie miejsce OSP Węglinek 106,63 s.

Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne, puchary i dyplomy, które wręczali W-ce Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kraśniku druh Franciszek Kwiecień oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku mł. Bryg. Tomasz Michalczyk.